Türkiye Cumhuriyeti

Ulanbator Büyükelçiliği

Büyükelçilik Tarihi ve Önceki Büyükelçilerimiz

 
Varol Özkoçak
Büyükelçi
30.09.1996-04.01.1999
Mehmet Nuri Yıldırım
Büyükelçi
04.01.1999-10.10.2002
Taner Karakaş
Büyükelçi
30.12.2002-16.12.2005
Ömür Şölendil
Büyükelçi
30.01.2006-17.03.2008
A. Asım Arar
Büyükelçi
21.04.2008-14.07.2012
Mustafa Sarnıç
Büyükelçi
14.07.2012-02.11.2013
Murat Karagöz
Büyükelçi
15.11.2013-01.11.2016
Murat Karagöz
Büyükelçi
15.11.2013-01.11.2016
Muhittin Ahmet Yazal
Büyükelçi
01.02.2017-